Тағайындаулар

Онжанов Нұрлан Баймолдаұлы
Онжанов Нұрлан Баймолдаұлы
14.06.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы президенті кеңсесінің басшысы

Исабаев Бейбіт Өксікбаев
Исабаев Бейбіт Өксікбаев
11.06.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Президентінің Парламенттегі Өкілдігі басшысы

Уранхаев Нұрлан Тельманұлы
Уранхаев Нұрлан Тельманұлы
11.06.2022

Лауазымы:

Нұр-Сұлтан қаласы сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасының басшысы

Алтынбаев Әли Сапарғалиұлы
Алтынбаев Әли Сапарғалиұлы
09.06.2022

Лауазымы:

ҚР Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы

Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы
Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы
01.06.2022

Лауазымы:

Алматы қаласының әкімі

Рамазанова Лаззат Керімқұлқызы
Рамазанова Лаззат Керімқұлқызы
18.05.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Әйелдер және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссияның төрағасы.

Қошанов Ерлан Жақанұлы
Қошанов Ерлан Жақанұлы
26.04.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің төрағасы

Сарқұлов Ұлан Серікұлы
Сарқұлов Ұлан Серікұлы
21.04.2022

Лауазымы:

Сыбайлас жемқорлық агенттігі төрағасының орынбасары болды

Сыздықов Марат Зеникенұлы
Сыздықов Марат Зеникенұлы
21.04.2022

Лауазымы:

ҰҚШҰ жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі

Қоныспаев Ермұхамбет Болатпекұлы
Қоныспаев Ермұхамбет Болатпекұлы
21.04.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары

Сейдгапбаров Қанат Серікұлы
Сейдгапбаров Қанат Серікұлы
14.04.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік кеңесі хатшысының орынбасары

Руслан Қапызұлы Мағзұмов
Руслан Қапызұлы Мағзұмов
13.04.2022

Лауазымы:

ҚР Премьер-Министрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімінің меңгерушісі

Дүйсенова Тамара Босымбекқызы
Дүйсенова Тамара Босымбекқызы
11.04.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі

Қанат Амангелдіұлы Құлшыманов
Қанат Амангелдіұлы Құлшыманов
11.04.2022

Лауазымы:

Тұрсынов Әділ Қапанұлы
Тұрсынов Әділ Қапанұлы
08.04.2022

Лауазымы:

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары